środa, 19 listopada 2014

GTA V już na konsolach nowej generacji


Grubo ponad rok czasu Rockstar kazał nam czekać na premierę swojego największego hitu w wersji na Playstation 4 i Xboksa One. W końcu jest i przynosi ze sobą kilka nowości, w tym odświeżoną oprawę graficzną i tryp FPP.

Grand Theft Auto V to jedna z najlepiej ocenianych i najpopularniejszych gier wideo w historii. Rok temu we wrześniu zadebiutowała na konsolach Playstation 3 oraz Xbox 360 i szturmem zdobyła serca graczy i recenzentów. Średnia ocen 97% mówi sama za siebie – ta produkcja to dzieło sztuki i było tylko kwestią czasu, aż ukaże się w wersji na nowe konsole i pecety.

Wraz z premierą, gra przynosi ze sobą szereg ulepszeń. Najważniejszą różnicą jest oczywiście grafika w całkowicie next-genowej jakości, w pełni wykorzystująca moc obliczeniową nowych konsoli. Kolejną nowością jest tryb FPP, pozwalający graczowi przełączyć się na widok pierwszoosobowy. Na poniższym wideo możecie zobaczyć, jak to wygląda w praktyce:Nie da się ukryć, że gra prezentuje się świetnie i nie mogę się doczekać jej premiery w wersji PC. Niestety, przyjdzie nam na to jeszcze trochę poczekać – edycja na komputery ukaże się dopiero 27 stycznia 2015 roku. Internauci żartują się, że tym zabiegiem studio Rockstar planuje zgarnąć tytuł gry roku trzy razy pod rząd. I w zasadzie nie zdziwiłbym się, gdyby tak się stało – przecież całkowicie na to zasługuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz